SINEMA VE SANAT

SINEMA SANAT KISA FILM FOTOGRAF
 
AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş
 

 Şiron Evlerde

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
akrepprenses

akrepprenses

Kadın
Mesaj Sayısı : 15
Yaş : 34
Kayıt tarihi : 12/06/08

Şiron Evlerde Empty
MesajKonu: Şiron Evlerde   Şiron Evlerde Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 5:03 pm

Şiron Evlerde

1. EVDE

Her şeye atılır. Korkusuzdur. Kural ve engel tanımaz. Çünkü kuralları o koyar... Özgür olmalıdır. Kendi yöntemleri ile ilmi, felsefi, dini araştırmalar içindedir. Kimin ne düşündüğüne bakmadan fikir önderliği yapar. Sürekli zihinsel faaliyet içinde, hakikatı ararlar. Yaratıcı zekaları vardır. Ders verici acı tecrübeler neticesinde kendi sınırlarının neler olduğunu öğrenirler. Zorluklardan kurtulmasını bilir.sorunlu dönemlerde karşı koyabilme, dayanma gücü vardır. Hem Kendisi, hemde başkaları için tedavi edici, iyileştirici, öğretici ve yeniieyici özellik verir.

2. EVDE

İstekleri, arzuları güçlüdür. Bunlara ulaşmak için sakin sessiz ama kararlı hareket eder. Amacına ulaşmasına engel olan şeyi ne yapar eder kaldırırlar. Arkadaşlarını, dostlarını, her türlü ilişkilerini daima kendi kontrolleri altında tutarlar. Manevi değerlere önem verirler. Maddi değerleri araç olarak kullanırlar. Her yönden etrafındakilere yardım etmeği severler. Düşünce, anlayış, idrak genişliği verebilecek yeni değerler kazandırıcı fırsatlar verir.

3. EVDE

Kafa çalışması, fikirsel alışveriş yapmak çok önemlidir. Çok hızlı düşünür, hızlı konuşurlar. Bu hızlarına yetişmek mümkün değildir. Belli konularla kendilerini sınırlamaz. Her türlü ilişki, konu, faaliyet için açık kapıları vardır. Duygular geride, mantık ön plandadır. İlim, teknik, düşünceler onların oyuncağıdır. Faydalı, iyileştirici, geliştirici yönde düşünme, çalışma, iletişim kolaylığı verir.

4. EVDE

Tüm insanları sever. Kardeşlik, sevgi, dostluk bağları güçlü. Insanların ihtiyaçlarına karşı anlayışlıdır. Ailesine, annesine, büyükierine saygılıdır. Bunu kutsal bir görev kabul eder. Onların incinmesine, duygularına karşı çok duyarlıdır. Olayların içinde olmak, bilmek, kontrol edemeseler bile haberdar olmak isterler. Aksi halde güvensizlik hissederler. Dışlanmış olduklarını sanırlar.

5. EVDE

Kendilerine özgü üslüpları her konu için geçerlidir. Yaratıcı yönleri sınırsızdır. Öğretici durumundaki kişilerdir. Rahatlarına düşkün olup, eğlenmeğe, gezmeğe bayılırlar. Rahat tutumları yanlış değerlendirilebilir. Sevmeği severler. Çocuklardan hoşlanırlar. İnançları farklıdır. Sevgiyi hissederlerse her türlü fedakarlıkta bulunurlar. Gençlerin sorunlarına rehberlik etmede başarılı olur.

6. EVDE

Dostlukların, iyi ilişkilerin devamlılığına önem verir. Genellikle vericidirler. Ama bazen çok açıldıklarını hissederek bencil olurlar. Kendi kafalarındaki mükemmellik ölçüsünü kaçtrmak istemezler. Mantıklı şeyleri, kabul ederler ama uygulamada geri kalırlar. Tıbbi tedaviler dışında, bitkilerle, masaj, akupunktur gibi tabii iyileştirme çalışmalarına ilgi duyarlar.

7. EVDE

İnsanlarla ilişki içinde olmak, sevmek sevilmek isterler. Özellikle karşı cinse ilgileri fazladır. Hem sevgi hem de cinsel yönden kendilerini güçlü hissederler. Bunu yaşamak isterler. Inanç yönünden de uyuşacakları eş seçerler. Sevgi ile her şeyin üstesinden gelineceğini jyj bitirler. Ama gerektiği zaman sert görünerek sorunları çözebilirler. Eşlerine karşı öğretici tavır alırlar.

8. EVDE

Güçlü arzular ile dini inançtarı çatışabilir. Enerjileri güçlüdür. Bedensel arzuları kuvvetli olur. Cinsel yönden reddedilme konusunda çok hassas olurlar... Bilinmeyen konulara, soyutsai kavramlara ilgıleri çoktur. Hissedişleri vardır. Kontrol altına girmezler. Acı çekmekten korkarlar ama pekçok tecrübeler yaşarlar. Başkalarının çektiği acılarıda atgılayabilirler. Kendileri ile yüzleşmek durumunda kalırlar.

9. EVDE

Inançları çok güçlüdür. Dinsel görevleri yerine getirmeğe dikkat ederler. Bu görüşlerinin guçlu savunucusudurlar. Aynı görüşü paylaşacaklan insanlarla olmaktan hoşlanırlar. Soyut konular ilgilerini çeker. Çok büyüterek anlatırlar. Kendi görüşünün doğruluğuna inanır. Altıncı hissi güçlü olduğu için bildiklerini bu süzgeçten geçirebilir. Çok derin düşünebilme yeteneğine sahiptirler. Baş ucu noktasına yakınsa dini lider olabilir.

10. EVDE

Öğrenmeğe ve bilgilerini uygulamaya önem verir. Kariyer sahibi olur. Seçtiği alanda iyi bir önder, öğretici olur. Kendini geliştirerek, yetiştirerek olgun bir kişiliğe sahip olurlar. Esrarengiz ve etkileyicidirler. Dinsel konularda araştırıcı, akılcı, sentezci, gerçekleri bulmağa dönük derin çalışmalar yapar... Bunları insanlığa kazandırmak için yoğun mücadele verir ve sonunda da başarıyı yakalar.

11. EVDE

Umutları, arzuları, idealleri son derece guçlüdür. Bunlara mutlaka ulaşmak ister. İçinde yaşadıkları hayatı, sistemin işleyişini, evrensel gerçekleri keşfetmek için yola çıkmışlardır. Toplumun sorunlarına karşı hassas olurlar. Aradıkları gerçek dostu bulamazlar. Ancak farklı çizgide insanlarla karşılaşırlar. Şartlanmalar sonucu kalıplaşmış şeyleri yıkarlar. Fikirleri karıştırıcı ve kışkırtıcı olabilir.

12. EVDE

Öğrenmeğe, bilgi dağarcıklannı genişletmeğe çalışırlar. Toplumu değiştirebilecek gizemli çalışmalar yapabilirler... Beş duyunun tesbit edemediği şeyleri, hissederek, keşfetmek isterler. Gizli gerçekleri yaşama çalışmaları yaparlar. Bedensel kayıtlardan kurtularak üst boyutlarda neler olduğunu bilmeği amaçlarlar. Ölüm ötesinde, mezarda neler olduğunu çok merak ederler.

Çoğunlukla gerçekleşen rüyalar görürler. Kendılerinin ve başkalarının iç dünyalarını anlayabilmek isterler. Medyumluk özellikleri vardır. Kendi sorunlan bilinç altında gizlidir. Çevre etkilerinden doğan kompleksleri yenmek için yalnızlık çekilerek başarısızhk ve yenilgilerden çok şey öğrenir ve güçlenirler.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
Şiron Evlerde
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
SINEMA VE SANAT :: Astroloji ve gezegenler-
Buraya geçin: